Referensjobb

Klicka på bilderna för att se dem större, för att bläddra vidare kan du antingen klicka på den stora bilden eller använda piltangenterna.
Leröy Smögen Seafood Design av etiketter
Leröy Smögen Seafood Grafisk formgivning av folder
Rosas Klipp Mobilanpassad hemsida
Konsumentföreningen Bohuslän Älvsborg Formgivning av årsredovisning 2013
Zero Emissions in the Baltic Sea Framtagning av logotype
Orust Rehab & Friskvårdscenter Mobilanpassad hemsida
Bohusläns Föreningsarkiv Framtagning av logotype
Kentaroo Tryman Fotograf Formgivning av folder
Team Möllborg Mobilanpassad hemsida www.evamollborg.se
Lysekils Kallbadhus Framtagning och design av souvernir till förmån för Lysekils Kallbadhus.
BSB Försäkringar Grafisk Formgivning av folder
Marin Biogas Grafisk Formgivning av folder
Maj Persson Webdesign www.majpersson.se
Magic Park Stables Webdesign www.magicparkstables.se
Konsumentföreningen Bohuslän Älvsborg Formgivning av årsredovisning 2012 Bläddra i katalogen här
Campus Väst Grafisk Formgivning av rolluper
Leröy Formgivning av folder
Magic Park Stables Framtagning av logotype
Joreds Postformning Webdesign
Birgittas Shop Webdesign och programmering www.birgittasshop.se
Toxicon AB Webdesign och programmering www.toxicon.com
Näringslivscentrum i Lysekil Webdesign och programmering www.nlcilysekil.se
Rixöbryggan Formgivning av broschyr Bläddra i katalogen här
Leröy Smögen Seafood Formgivning av broschyr Bläddra i katalogen här
Orama Fönster Formgivning av folder
Rixöbryggan Framtagning av ny grafisk profil
Konsumentföreningen Bohuslän Älvsborg Formgivning av årsredovisning 2011 Bläddra i katalogen här
Ekman Biomedical Data AB Webdesign och programmering www.ebida.se
Campus Väst Formgivning av företagsfolder
Båtkusten Webdesign och programmering www.batkusten.se
BSB Försäkringar Webdesign och programmering www.bsb.se
Bergholtz Trädgård Webdesign och programmering www.bergholtztradgard.se
PeriVasc Webdesign och programmering www.perivasc.com
Marin Biogas Webdesign och programmering www.marinbiogas.se
Johansson & Rehn Webdesign och programmering www.johansson-rehn.se
Lysekils kommun Layout annons Skaldjursresan
Orust Jetskiklubb Design av vepa och affisch
Gullmarsgymnasiet Lysekil Formgivning av programkatalog Bläddra i katalogen här
Idéinkubator Formgivning av folder
Annika Rockström Webdesign och programmering www.annikarockstrom.se
Konsumentföreningen Bohuslän Älvsborg Framtagning av årsredovisning
Jetmarine Webdesign och programmering www.jetmarine.se
Båt & Hav Webdesign och programmering www.bathav.se
Bohus Betong Webdesign och programmering www.bohusbetong.se
Ecomålarna AB Logotype
Webland Formgivning av DR-utskick
Abba Seafood Personaltidning Utkiken
Agnebergsgymnasiet Framtagning av foldrar
Fyrstad Kraft Storformat Vepa till cistern
Homestyling In West Webdesign och programmering www.homestylinginwest.se
Jetmarine Julkort
Lysekil Kallbadhus Webdesign och programmering www.lysekilkallbadhus.se
Kentaroo Tryman Webdesign och programmering www.kentaroo.se
Lundwall Travel Affischer till mässa
Maj Persson Webdesign och programmering www.majpersson.se
Marine Monitoring Logotype
Marine Monitoring Webdesign och programmering www.marine-monitoring.se
N-Research Webdesign och programmering www.n-research.se
Rostfria System Logotype
Utvecklingskonsult M Logotype
Unionen Inbjudningskort
VRAB Mapp och produktblad